.

.

BEBIRD М9 Про, Уво Чистење Endoscope, Безжични Уво Чистење Камера 1080P FHD со 6 LED Светло, Водоотпорен 3,5 мм Ултра-Тенок Уво Обемот Контрола на Температурата за Сите Мобилни Уред?

BEBIRD М9 Про, Уво Чистење Endoscope, Безжични Уво Чистење Камера 1080P FHD со 6 LED Светло, Водоотпорен 3,5

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно на барање

1*Упатство. 300 W Пиксели, Supersensitive Сензор.5-час целосно наполнет до 10 дена редовна секојдневна употреба, Побрзо и поудобно.На контрола на температурата чип ќе не направи најмногу чувствителна орган изгорени се чувствуваат комотно дури и да го користите долго време.Можете да ги зачувате фотографиите и видео записите и испратете ја на лекар за брзо и лесно консултации, спаси голем број на посети на доктор. ✔НЕ ГРИЖЕТЕ СЕ ГАРАНЦИЈА ПОЛИТИКА.5 мм дијаметар на леќата, го прави достапен за да ја проверите eardrum преку тесен ушниот канал unobstructedly.Додатоци се обновливи и лесно да се чистат и дезинфицираат. 30 дена не-кавга реконструкција или повторно да ја прати со било кој квалитет на прашања.Опремен со магнетски полнење на база на која може да се полни без да се поврзете на полнење кабел, полн со енергија на сите времиња.Нашето уво чистење endoscope не само што може да се набљудуваат на ушниот канал, но исто така проверете на eardrum, устата, непцата, грлото, носната шуплина, коренот на косата на главата и други делови од телото ќе ви биде.На погодно за секојдневна инспекција на уво, носот, устата, грлото и други здравствени состојби.Со овој otoscope можете да го погледнете видео во живо од вашиот уво и ги отстраните вашите ушната маст повеќе целосно и безбедно.Опремени со силиконски уво лажици да се направи вас и децата се повеќе комотно и безбедно во употреба. 3*Алкохол Брис.Ние направете резервни копии на сите наши производи со 12 месеци гаранција.Можете да се грижи за вашето семејство или пријатели здравјето, дури и вашите домашни миленици.BEBIRD надгради уво обемот дизајниран со 3.Со 17 Додатоци се вклучени, може да помогне и Сите Член на Вашето Семејство е Уво Заштита Барања.Иновација П-еластична Храна-одделение за Уво Лажица.На 1080 P FHD уво endoscope камерата има 6 LED светло околу совет на светлина која било област сакате да се види, да ви помогне да се види подобро и да ги отстрани ушната маст повеќе целосно и безбедно во темна или ниско-светлина состојба.5 mm Ултра-тенок Леќа.Сега, оваа сонда е водоотпорен, така што може да се чистат со тоа директно со вода.Тоа е неопходен инструмент за семејно здравје.Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви прашања или примате какви било неисправен производ или конекција проблем.Опремени со 4-оската gyroscope, што значи дека можете да го користите на било агол, и сликата ќе не ужасно промени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ