.

.

ZZTX 4 ПАРЧИЊА Професионални Магнетни Главен Смена Puller Rubberized Staples Смена Главен Отстранување Алатка за на Училиште, Канцеларија, Дома во 4 Бои

ZZTX 4 ПАРЧИЊА Професионални Магнетни Главен Смена Puller Rubberized Staples Смена Главен Отстранување Алатка

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Нови челик машина, ќе не ' рѓа, издржлива и трајна.Димензија : 15.4 x 1.7 x 1.8 cm (6 x 0.67 x 0.71 во).Вашата работа ќе биде полесно да се отстрани staples прицврстени за постигнување 10 лист на трудови.Магнетни ги собереш за лесно главен расчистување, што ќе практично да ги применуваат во вашата работа.Ергономски дизајн, пластични Лак рачка, рака се чувствуваат удобно и лесно да ги собереш.Притисни-стил механизам лифтови staples лесно без кинење хартија, никогаш не грижете се, вашиот труд ќе биде солза.Боја : 4 Парчиња.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ