.

.

Стакло Гимнастик со Слама и Капак 20oz Стаклено Шише за Вода Силикони Заштитен Ракав BPA FREE (Розова со Обновливи Метал Слама)

Стакло Гимнастик со Слама и Капак 20oz Стаклено Шише за Вода Силикони Заштитен Ракав BPA FREE (Розова со Обновливи

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Гаранција-Сите Kodrine делови се BPA free.Ако вашиот стаклено шише паузи во рамките на првата година од купувањето, ние ќе брод ќе замена за слободни и ги покриваат сите превозот цена, за Било какви прашања, да ни ги испратите вашите прашања за решение.Патување Гимнастик-Нашите 20oz стакло гимнастик со заштитна силиконска ракав и појавување на слама ја прави совршена за движење гимнастик!Ова стакло гимнастик е здрав начин да останете хидрирани и ќе се направи совршен прилог на вашиот дом, канцеларија, и или како подарок, за некој кој се обидува да се оди во обновливи пат!Совршен за секоја прилика нашите стакло tumblers се направени за да земеш со тебе, и се дизајнирани да ги вклопат во вашата торба, купот на носителот, и вашиот живот!.Специјален Челик Капак Дизајн - дрво капак може да остарел брзо, но не ' рѓосувачки челик и пластични комбинација капак е многу издржливи и нема мирис,Умен дизајн, лесно да се вртат исклучите капак и јасно може да се види пие во чаша.Пијат Чиста — На iced кафе се карактеризира со висок квалитет со силиконска sleeve кој е лесен за контрола & намалува кондензацијата и слама капак, кој е дизајниран за лесно погодно една страна операција,Тоа Доаѓа Со Обновливи Нерѓосувачки Челик Цевчиња.Широк Отворање и Тенок Дизајн на каросерија-Целосна широк отворање направете го тоа лесно да се пополни,се прелива во без одлевање надвор, празни и чисти,Тенок телото на крајот се снима многу простори и тоа се вклопува лесно во фрижидер автомобил првенство носители или фитнес опрема.Идеален за вас да го земе во ручек вреќи или ранци на движење.Ова стакло гимнастик е дизајниран за уживање во вашите омилени пијалоци на on-the-go.Одговара на повеќето автомобил првенство носители,Дали пиете пијалаци, iced чај, сокови, или вода, сè има подобар вкус во стакло!на силиконски подигнете ја штити и обезбедува не-се лизга на зафат.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ