.

.

Повик Ноќи Жените Фланелен боксери Флорални Долг Ракав Nightgown

Повик Ноќи Жените Фланелен боксери Флорални Долг Ракав Nightgown

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Користете го Нашиот големината на табелата за да ја одреди вашата големина, за една порелаксирана лабава одговара препорачуваме нарачување поголем салон nightshirt.Димензии - Мала : = НАС Големина 4-6, - Медиум : = НАС Големина 8-10, - Голем : = НАС Големина 12-14, - 1 X-Големи : = НАС Големина 16-18, - 2 X-Плус : = НАС Големина 16 W-18 W, - 3 X-Плус : = НАС големина 20 W-22 W, - 4 X-Плус : = НАС Големина 24 W-28 W.Женски род цветни печати крајната врховниот Лесни супер удобно зима фланелен боксери памук безделник ноќна кошула nightdress со фенси елегантен чипка намали.Круг Collared или потсмеваат на вратот 6 копче затворање, Совршен валцер коленото должина sleepwear куќа-фустан ноќ gown, Muumuu мерки за прибл. 38" инчи.Големиот празник Божиќ подарок за вашите стари лица мајка, совршен duster да се опуштите и lounging низ повеќе удобност Убава доволно за посебни прилики, но, сепак, удобно доволно за секој ден.Ве молиме да користите нашата големината на табелата за да се утврди кој големина ќе се вклопуваат најдобро, ако вашиот мерења падне помеѓу две големини препорачуваме нарачување поголем големина како што повеќето луѓе сакаат нивните sleepwear малку отворени.Медиум : Мерки за НАС Големина 8-10, Градите/Биста 36"-37" Големи : Мерки за НАС Големина 12-14, Градите/Биста 38"-40" X-Large : Мерки за НАС Големина 16-18, Градите/Биста 41"-43" 2 X-Плус : Мерки за НАС Големина 16 W-18 W, Градите/Биста 44"-46" 3 X-Плус : Мерки за НАС Големина 20 W - 22 W, Градите/Биста 48"-50" 4 X-Плус : Мерки за НАС Големина 24 W - 28 W, Градите/Биста 52"-55"Погоди вреќа во вкупно удобност со оваа Мека и лесна Памучна Фланелен боксери Nightgown, Карактеристики Круг вратот, Околу 41" од рамо до полите, со долги ракави, 6 копче затворање, детални со чипка и Крои за екстра женскиот допир.Удобно се вклопуваат совршено за спиење или lounging наоколу.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ