.

.

Пустината Кампување Љубител на Уметноста Печати Пешачење Пешачење Kayaking Планините Отворено Авантура Природата Инспирација Ѕид Уметност Постер Снимање Ѕвезда Лет?

Пустината Кампување Љубител на Уметноста Печати Пешачење Пешачење Kayaking Планините Отворено Авантура Природата

DEN 550.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Ги повикува сите пешачење и кампување ентузијасти се во потрага за да додадете некои пустината инспирација за своите ѕидови..Оваа прекрасна надворешен ѕид уметност е отпечатена со користење на некои од најдобрите бои и ги вклучува следните бои : Темно Зелена, Шума Зелена, Портокалова и со Крем.Тоа е отпечатен на 80# обложена хартија и има мат финиш.Конкретната хартија големина има димензии од 18" x 24".Оваа ѕвездена skied шума печатење е одличен подарок за сите љубители на природата и доаѓа спакуван во јасно пластика ракав и поддржани со картон поддршка.Тоа потоа се испраќаат користејќи цврсти kraft фото mailer плик за да се обезбеди безбедно се патува во транзит.Сите на нашиот ѕид оркестарот е печатена во САД и изгледа одлично во сите типови на средини.Дали нејзиниот прикажани во вашата канцеларија, дневна соба или дури и дете спална соба, овие уметност отпечатоци се сигурни да се ужива со години да се дојде и да се направи голем разговор парчиња.Ако имате било какви дополнителни прашања или не се целосно задоволни со вашиот објект ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас преку контакт линк на оваа страница и ние ќе се вратам на вас како е можно побрзо.Ние, исто така, сакаат да гледаат нашите отпечатоци прикажани во дивината, па ако имаш било какви фотографии кои би сакале да ги споделите со нас, ве молиме ги споделите со нас!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ