.

.

totes Auto Open/Close Чадор, Црна, Една Големина

totes Auto Open/Close Чадор, Црна, Една Големина

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ЛЕСНО ДА се ОТВОРИ : Овој преклопен чадор се одликува со лесно и брзо автоматско отворен за брзо добивање на капак од дожд.ЛЕСНО ДА се ЗАТВОРИ : Со притискање на копчето, автоматското отворање s штетните УВ зраци, тоа може да ве 30 степени кулер за споредба, стои во директна сончева светлина.Never Wet Дури и кога ќе се тресат вашиот чадор надвор, тој се уште остава капе хаос во затворен простор и секаде да одите.Never Wet е револуционерен невидлив слој кој го прави дожд мушка и се тркалаат право на исклучување на чадор крошна, така што останува 4x посува.totes чадори доаѓаат во неколку стилови за да бидете заштитени од inclement времето.Дали ви треба за заштита од дожд, висока-брзина на ветрот, или жешко сонце - totes ви се опфатени.По дожд туш, просечната чадор остава неуредна баричките во вашиот автомобил, ходникот и секаде да одите.Но totes Never Wet чадори се вооружени со еден генијален невидлив слој, кој repels вода, така што тоа останува 4x посува.Битка силни ветрови и одзади, без да се водат за исчезнати чекор.Титан чадори функција ултра-силна алуминиумски рамки за да се спречи срамни флип-outs.Ние сме изградиле нашата Titans да се спротивстави на 70mph одзади, така што дека ќе остане сува и заштитени во rainstorms.На сончеви денови, креирајте ваш сопствен сенка со totes Sun Guard чадор кој го блокира 98% од штетните УВ зраци.Тоа е опремен со невидлива обвивка која помага да се задржи до 30 степени кулер за споредба, стои во директна сончева светлина.Кога неочекувано downpour ќе пристигне, можете исто така ќе имаат начин да се остане сува.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ