.

.

DECOWALL DAT-1501N Сончевиот Систем Деца Ѕид Налепници Ѕид Decals Кора и се Држи Отстранлив Ѕид Налепници за Детска Градинка Спалната соба Дневна Соба (Големи) décor

DECOWALL DAT-1501N Сончевиот Систем Деца Ѕид Налепници Ѕид Decals Кора и се Држи Отстранлив Ѕид Налепници за

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????НАУЧЕТЕ И да ИГРА на улоги е нашиот мозок е омилен начин на учење.Decowall налепници не само голема едукативна алатка, но, исто така, забавен начин да ги красат вашата соба. ????ДОДАДЕТЕ БОИ БЕЗ СЛИКА – ги Красат вашата соба веднаш.Донесе боја и животот во својата соба без да се расправаме на сликање и за чистење. ⭐DIY и ЛЕСЕН ПИЛИНГ И СТАП – Брзо да се применуваат вашиот decals без да се прави хаос.Време е за промени?Едноставно се отстрани и да се смени неговата позиција без да остават било леплива остатоци на ѕидот. ????ВИСОК КВАЛИТЕТ ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на DECOWALL Е ИЛУСТРАТОРИ – Сите наши налепници се внимателно дизајнирани од нашиот тим на талентирани уметници и направени со највисок квалитет и по пристапни цени. ????ДИМЕНЗИИ - 3 листови од 60cm(w) x 32cm(h) (23.6" x 12.6").Мазна и Дури и Површини.Рамни Површини.Чиста и Сува.Слободни на Прашина, Нечистотија или Маст.Тешки и Нерамни Површини.Криви Површини.Нечисти / Влажно или Мрсна.Ново Обоен Ѕид (ве Молиме почекајте најмалку 3 месеци пред примена на новите насликани на ѕид.).ЧЕКОР 1) Пред апликација, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и сува.Ги површина со сува крпа за да се осигура дека тоа е бесплатно на прашина или нечистотија.ЧЕКОР 2) Кора ѕидот налепница од подлога од хартија.ЧЕКОР 3) се Лепат на ѕидот налепници полека и цврсто од врвот до дното.ЧЕКОР 4) Обезбеди целиот налепница е направен контакт со ѕидот и без воздушни меури се заробени под налепница.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ