.

.

Боливија Peaberry Кафе, Carnavari, Целиот Грав, Свежи, Печени, 16-унца

Боливија Peaberry Кафе, Carnavari, Целиот Грав, Свежи, Печени, 16-унца

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Боливија Peaberry Кафето е на Carnavari различни произведени од дрва на многу голема вулканска планина надморски височини.Оваа Bolivian Peaberry Кафе е познат по своите слатки-тон и мек мирис, и со многу изречена слатки, какао тонови.Крајниот резултат е одличен вкус кој е долг, слатка и какао-украсен.Средно печено целиот грав дозволувајќи им на вистинскиот вкус карактеристичен за да се дојде преку за извонреден вкус.Свежо печени, тогаш веднаш да се спакувани и затворени за да се осигура свежина. 100% Задоволството На Клиентите Да Се Гарантира.Фер Трговијата Уверение.Микро-многу.Средно печено.Оваа Боливија Peaberry Кафето е на Carnavari различни произведени од дрва на многу голема вулканска планина надморски височини.Познат по својот сладок-тон и мек мирис, и со многу изречена слатки, какао тонови.Крајниот резултат е одличен вкус кој е долг, слатка и какао-украсен.Фер Трговијата Certified Micro-lot Medium се пече.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ