.

.

Црвен Сјај Старечки Училиште Преживеан Торта Topper, 2021 медицинска Сестра Дипломирањето Торта Оркестарот, Congrats RN/Класа на 2021/Медицинско Училиште Дипломирањето Парти?

Црвен Сјај Старечки Училиште Преживеан Торта Topper, 2021 медицинска Сестра Дипломирањето Торта Оркестарот,

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】 : Тоа е прилично паметен торта topper наменета за 2021 Дипломирањето. ????【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】 : Нашата Торта Topper е направена со трајни и премиум сјајот на хартија. ????【HANDMAKE ОД НАС】 : Природни дрвени стапчиња биле совршено се совпаѓа со хартија, модели, Не DIY,многу погодно.Секој торта topper ние продаваме е рачно изработени, рачно собрани и прегледани од страна на самите себе. ????【СОВРШЕН ПОДАРОК】 : торта topper е со картонска амбалажа за максимална заштита.Висок квалитет ќе биде изненадување вас и за вашите гости.Исто така се користи како фото кабина проп.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ