.

.

Нов Амбиент Temp Температура на Воздухот Сензор За 2011-19 Ford Избега Fusion Edge Истражуваат Линколн MKC AU5Z-12A647-Б

Нов Амбиент Temp Температура на Воздухот Сензор За 2011-19 Ford Избега Fusion Edge Истражуваат Линколн MKC AU5Z-12A647-Б

DEN 177.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Сосема Нов.Директна Замена.1 Година Гаранција.Дел Број : 2 U5 Z13411 SA,YF1 Z13411 CA,AU5 Z-12 A647-Б,AU5 Z12 A647 B.За 2011-19 Ford Избега Fusion Edge Истражуваат Линколн MKC.Брза испорака 8-16 дена, врати се прифаќаат. 100% Нови објекти во ново пакување,Никогаш не користи & Висок Квалитет, ве Молиме Проверете со Производителот е Дел Број (Обично се Печат Во Пластични Или Тело) Пред да Нарачате Ова Е Резервни Замена Објектот Не Оригиналниот Дел.Нашите слики покажуваат вистинскиот производ која ќе ја примите.Гаранција : 12 Месеци Пакет : 1 Сет Референтен Дел Број : AU5 Z-12 A647-Б,AU5 Z12 A647 B Боја : Како на Сликите Покажуваат Компатибилен со : За 2011-2019 Ford Работ За 2012-2019 Ford Бегство За план за 2011-2015 Ford Explorer За 2011-2018 Ford F-150 За 2011-2016 Ford F-250 F-350 F-F 450-550 Супер Должност За 2014 Ford Fiesta За 2013-2019 Ford Flex За 2013-2019 Ford Fusion За 2013-2014 Ford Бик За 2014-2018 Ford Transit Connect За 2013-2016 Линколн МКС За 2013-2018 Линколн МКТ За 2011-2018 Линколн MKX За 2013-2018 Линколн MKZ.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ