.

.

Pin Dowel 3904483 за cummins дизел мотор (6pcs)

Pin Dowel 3904483 за cummins дизел мотор (6pcs)

DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

автомобилски мотор цилиндри-глава-dowel-иглички.Pin Dowel.дизел мотор делови.Јас предлагам совети за вашиот мотор број на мотор ознака пред да ја купите овој дел.Така што јас може да го провери тоа, бидете сигурни дека тоа може да се вклопи во вашиот мотор без разлика дали или не.Потоа можете да се избегне купување на погрешен дел.Ако не се обезбеди мотор број, тоа ќе се смета за вас tacitly потврди тоа може да се вклопи во вашиот мотор. 2.Ние треба 2-4 работни дена за ракување и друг 7-10 работни дена за испорака. ".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ