.

.

60 Компјутери Круг Боја Четки,Мала Четка за Рефус Детали Сликарство

60 Компјутери Круг Боја Четки,Мала Четка за Рефус Детали Сликарство

DEN 400.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакет – Еден пакет содржи 60 парчиња детали боја четки, тоа е костим за уметност класа и нормална.Краток Справи и Лесно Контрола– Краток пластична рачка овозможува лесна контрола и управување, соодветни за деца, деца, студенти или почетник во сликарство.Издржливи– боја четки се направени од синтетички најлон влакна, алуминиум ferrules и пластични рачки, така што тие нема да wobble, барака и не се лесно да се пробие надвор.Мултифункционален – Повеќенаменски четки се погодни за акварел сликарство, маслото, gouache сликарство, акрилна слика, тело, ноктите, се соочуваат со сликарството, минијатурна, модел, керамика, уметности и занаети, сликарство, итн.Лесно да се Чисти По користење на четки, ве молиме да се мијат со топла сапуница вода и нежно реконструирам со вашите прсти.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ