.

.

Амазон Essentials Жените Руно Full-Zip Качулка

Амазон Essentials Жените Руно Full-Zip Качулка

DEN 2020.80

Количина на стоки
Достапно на барање

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Удобно, flowy одговара.Меки и удобни француски тери руно.Аспиратор со прилагодливи drawstring.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ