.

.

JW Милениче Компанија Куче Deshedding Алатка

JW Милениче Компанија Куче Deshedding Алатка

DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Ги Отстранува Лабава Крзно И Остатоци.Промовира Здрава Кожа И Капут.Cushioned, Не Се Лизга Се Справи.Пакет Димензии : 6.5" L X 10.88" W X 10.88" Х. Deshedding алатка со подобрена ергономски чувствуваат и естетска вредност.Алатка отстранува лабава крзно и остатоци за да се намали севкупниот пролевање и да се промовира здрава кожа и капут.JW има нерѓосувачки челични ножеви и cushioned не се лизга се справи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ