.

.

Главен Смена Професионални Магнетни Лесно Главен Removers Алатка 3 ЕЕЗ Главен Puller Смена Главен Pullers за Статистика, Училиште и Дома

Главен Смена Професионални Магнетни Лесно Главен Removers Алатка 3 ЕЕЗ Главен Puller Смена Главен Pullers за

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Направени од издржлива пластика и нерѓосувачки челик.Само врвот на рачка има магнет.Се применува за да се отстрани staples прицврстени за постигнување на 20 лист на трудови.Притисни-стил механизам лифтови staples лесно без кинење хартија, никогаш не грижете се, вашиот труд ќе биде солза.Огласна табла staples може да се отстрани едноставно.Magnetization има функција да сфатат ноктите за да се елиминира лабава паѓа staples.Притисни-стил механизам лифтови staples лесно без кинење хартија, никогаш не грижете се, вашиот труд ќе биде солза.Ергономски дизајн за повеќе удобно користење наспроти краен случај стилот removers, едноставни за да се контролира.Боја : Розова.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ