.

.

KUFUNG Потоне Цедилка, Барабан од Нерѓосувачки Челик, Бања Потоне, Комунални, Slop, Кујна и Тоалет Потоне Мозоци Цедилка Коса Catcher (4.5 inch)

KUFUNG Потоне Цедилка, Барабан од Нерѓосувачки Челик, Бања Потоне, Комунални, Slop, Кујна и Тоалет Потоне Мозоци

DEN 147.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Smart Дизајн : Кошница desgin, Широк Rim, полиран Премија од не 'Рѓосувачки Челик Потоне Располагање Затка, Анти-Затнување Микро-Перфорација 2mm Дупки Кошница Канализација Сито -' Рѓа Слободни.Голема филтрирање ефект : На филтерот дупки 2mm/0.08 во кол дупки се во можност да се исцеди течноста побрзо и филтрираат најмногу од цврстите остатоци како и остатоците од храна, зеленчук и други kitch остатоци, анти-затнат.Мијалникот Затка совршено одговараше на домашна кујна, тоалет, перење, балкон'sdrain дупка.Неверојатна Издржливост : На ' рѓа-отпорни, издржливи и сигурни нерѓосувачки челик цедилка може да се спротивстави на голема сила и трае со години за долготрајна заштита против затнување.Лесно миење : Лесно се мијат со топла сапуница вода за да се задржи огледало заврши сјај беспрекорна со текот на времето.Машина за миење садови безбедно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ