.

.

Vislivin Жените Основните Солидна Camisole Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот Врвот

Vislivin Жените Основните Солидна Camisole Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот Врвот

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Супериорен во материјална и во одлична изработка,Овие супер меки основните cami може да се носи како топла елеци врвот или camisoles, исто така, може да се носи како дели на други облека.Материјал - Овие camisole за жените е направен од 95% модални и 5% spandex.Направени за секојдневна дели, овие мора да се има camis функција се водат модални, а scoopneck, и прилагодливи еластична ремени за совршено се вклопуваат.Модални прави водат camisole блузи дише и мека на допир, додека spandex прави вест врвот трајни и цврсти.Оваа camisole носат одговара на вашиот Секојдневен, пижами,трчање, јога или друга прилика.Овие женска camisoles со класични, исклучително елегантен се намали, да се биде лесно да се совпаѓаат со било кој тип на облека, од неформални, дома,основните camis,женска camisole,резервоарот на врвот може да биде Било повод, исто така, може да се носи како дели на други облека.Женска долна Облека Camisoles s не е лесно наоѓање на резервоарот врвот со прилагодливи ремени што е и удобно и привлечни.Женска Основните Секојдневен Camisole Прилагодливи Рака Резервоарот на врвот. √ Повод : материјалот на овие женска camisoles со добра дише.Женска долна Облека Camisoles s не е лесно наоѓање на резервоарот врвот со прилагодливи ремени што е и удобно и привлечни.Модални прави водат camisole блузи дише и мека на допир, додека spandex прави вест врвот трајни и цврсти. ✅ФУНКЦИЈА на Жените тенкови s долна Облека Camisoles s не е лесно наоѓање на резервоарот врвот со прилагодливи ремени што е и удобно и привлечни.Се повлече На затворање.Женска Модални Прилагодливи Шпагети Рака Camisole Од Vislivin.Женска долна Облека Camisoles s не е лесно наоѓање на резервоарот врвот со прилагодливи ремени што е и удобно и привлечни.Нашите шпагети рака резервоарот блузи, за жени се токму она што ви треба.Нашите Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот Врвот е Совршен за Раслојување и се Достапни за Секоја Ситуација.Нашите шпагети рака резервоарот блузи, за жени се токму она што ви треба.Модални,Spandex.Рака Мие Само.Овие женска camisoles со класични, исклучително елегантен се намали, да се биде лесно да се совпаѓаат со било кој тип на облека, од неформални, дома,основните camis,женска camisole,резервоарот на врвот може да биде Било повод, исто така, може да се носи како дели на други облека.Додворувања и лесен, овој основен camisole е мека на допир и удобен за носење.Направени за секојдневна дели, овие мора да се има camis функција се водат модални, а scoopneck, и прилагодливи еластична ремени за совршено се вклопуваат.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ