.

.

BESTISAN ТВ Звук бар, Кабелска и Безжична Bluetooth 5.0 Дома Аудио Звук Барови, Бас се Прилагодува со Далечински Управувач, Вклучува Помошен & Оптички Кабли, Ѕид Mountable(Лесно По?

BESTISAN ТВ Звук бар, Кабелска и Безжична Bluetooth 5.0 Дома Аудио Звук Барови, Бас се Прилагодува со Далечински

DEN 1822.80

Количина на стоки
Достапно на барање

[Премиум Тенок Звук Бар] : На 28inches soundbar двојна висока чувствителност сферични свила филм tweeter возачи, близнак мајстори-обработени бас рефлекс цевки.со 2 напредно техничко-технолошка возачи испорача премиум акустична звук за вашата прекрасна дневна соба. [Повеќе Конекции] : Дојде со Помошен&Оптички кабел,Bluetooth 5.0 да безжична стриминг вашата омилена музика, објава, itunes и повеќе во секое време,исто Така, USB режимот. [Надградба на вашиот Домашен Театар Искуство] : ги Гледате вашите омилени емисии на вашиот ТВ, овој звук бар со DSP Технологијата поддржуваат 3 звук начини, вклучувајќи Филм на владата, Дијалог(ток-Шоу) режим, Музичкиот режим. [Контрола на вашиот Звук Бар Далечински] : го Прилагодува treble и бас интензитет, префрлање на музика или филм владата треба, да ги исполнуваат на вашиот различни сцена. [Лесно поставување] : Се постави и слушање во минути ,вие можете да изберете да го ставите директно или инсталирате на ѕид според вашата домашна декорација стил и лични преференции.На Bestisan ST08 е Средна големина Soundbar кој се фокусира на појаснување и издигнувајќи вокали и изговор, додека му пространа и реални аудио перформанси.И една врска има сте подготвени во минути,по нешто да добиете од вашиот Телевизори мали вградените звучници.Можете да положба на овој звук бар практично насекаде каде што сакате.Исто така со Bluetooth 5.0 технологија изградена е во сте во можност да безжично слушање на вашата омилена песна~Она што ќе добиете : 1 x Bestisan звук бар 1 x Далечински Управувач(3А батерии вклучени) 1 x Адаптер 1 x Дигитален Оптички Кабел 1 x Стерео РКА 3. 5mm аудио кабел 1 x Ѕид колекции&образец 1 x прирачник за Корисникот 1 x Услуга Картичка за било какви прашања или техничка поддршка,добредојдени сте да се контактирајте не на [email protected] или да побара преку Q/A директно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ