.

.

beFree Звук BFS-460 Канал Опкружувачки Звук Bluetooth Звучник Систем во Црна

beFree Звук BFS-460 Канал Опкружувачки Звук Bluetooth Звучник Систем во Црна

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Bluetooth, usb, sd и FM радио способност, нуди најдобрите опции за вашето уживање.Овој говорник систем е sophistically дизајниран, кој има елегантен изглед и мазна звук.Уживајте во крајната домашно кино искуство со be Free Звук. 5.25" засилувач +3" јазик х5. "Уживајте во крајната дома аудио искуство со be Free Звук е 2.1 канал Bluetooth кула собраниски систем.Овој говорник систем е софистицираност и стил, кој има елегантен изглед и мазна звук.Со Bluetooth, usb, SD и FM радио способност, системот нуди најдобар можен слушање опции за вашето уживање.* 6.5" засилувач x2 + 4"*2* излезна моќност : 35w*2* фреквенција одговор : 40hz-20khz, * поделба : ≧50db, * s/n дажба : ≧75db* карактеристики : Usb/sd/fm/Bluetooth/оптички/коаксијален* далечински.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ