.

.

Активни Квинс Peached Лесна Пред & Страна Leggings со Внатрешен Џеб Глуждот Подигање Намали Јога Панталони

Активни Квинс Peached Лесна Пред & Страна Leggings со Внатрешен Џеб Глуждот Подигање Намали Јога Панталони

DEN 454.80

Количина на стоки
Достапно на барање

75% Полиестер, 24% Spandex, 1% Други Влакна.Водат - Висок / Sheerness - None / Дебелина - Просек / Пред Crotch - None / Внатрешниот Џеб / Глуждот Должина / Boot се намали.Атмосфера со своите peached обвивка, овие leggings понуда леснотијата на движење во вашиот рекреативни активности.Тие имаат висока половината, на сит се вклопуваат.Секојдневна облека. 4-Начин Водат - Crosswise Еластична / Дише / Лесни - Лесно да се Движите.Миење на 30℃ / Не Сува Чиста / Не Собори Сува / Не Железо / Не Кајгана / Висат Сува.Стомакот Контрола Висока Половината Boot-Намалување на Јога Панталони за жени се направени од највисок квалитет ткаенини дизајниран за да се отстрани влагата од вашето тело, обезбедување на максимална удобност.Leggings станаа суштински главен за сите мода напред фитнес гуру.Направена од нашата специјална ткаенина која има одлична вентилација и издржливост, овие leggings го прават тоа полесно да се постигне вашата фитнес цел.Плус, високиот половината нежно, но цврсто прегратки вашиот стомак за беспрекорна силуета.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ