.

.

Speedo Момчето Пливаат Багажникот Средината на Должината Редондо Цврсти

Speedo Момчето Пливаат Багажникот Средината на Должината Редондо Цврсти

DEN 494.40

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Должина : 6" Inseam, 15" Outseam.Блокирање на Толпата : UPF 50+ заштита блокови до 98% од сончевите штетните зраци.Удобноста се Водат : Додадени се водат за зголемување на комфорот и движење.Водоотпорен.Mesh кошница лагер.Се прошири забава на сонце.Овој класичен одбојката може да остане во чекор со неговиот базен авантури благодарение на брзото сушење ткаенини заврши со Блок на Изгори UV50+ заштита од сонце.Вграден-во мрежа кратка, дејствува како вентилација лагер да се задржи на drawstring краток удобно доволно за сите-ден игра.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ