.

.

CENGOY Загрева Ракавици, 3 Греење Температура Прилагодливи Електрични Топли Ракавици Мажи Жени Зимски Ракавици со Екран на Допир & Водоотпорен за Сите Видови на Актив?

CENGOY Загрева Ракавици, 3 Греење Температура Прилагодливи Електрични Топли Ракавици Мажи Жени Зимски Ракавици

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно на барање

[ 3 Прилагодливи Температури ] Надгради загрева ракавици може да ги задржи вашите раце топли за 8 часа на 104°F ниска, на 6 часа и 6 часа во 113~131 медиум, и 4 часа на 131~140°F за да им обезбеди топли искуство. [ Високо Квалитетни Ракавици ] Електрични Топли Ракавици Нека вашите раце се каже збогум на ладно време.Греење на елемент ги опфаќа прсти и назад на рацете.Топлата слој е направен од сомот, меки и удобни со прецизна крои процес.На водоотпорен и windproof слој е направен од полиестер tarp и сунѓерот на површината. [ Специјален Дизајн ] новиот загрева ракавици имаат допир сензори на индекс прст и палецот за паметни уреди.Рефлексивни лента на грбот за да се подобри безбедноста при возење.СТП дланка е не се лизга и носат-отпорни.Прилагодливи тока и drawstring.Удобен кука за чување на ракавици. [ Широка Примена ] Овие загрева ракавици се совршени за сите внатрешна и надворешна активности, како на пример скијање, сноубординг, snowmobiling, лов, јава, лов, планинарење, лов, снег plowing, пешачење, итн. [ Најдобри Зимски Дар ] Зима топли ракавици се идеални за мажите и жените да се даде како подароци.Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Нова Година е Ден.Загреан ракавици се добар избор за да ги донесе топлина во студена зима.Ве молиме имајте на ум : Овој производ не е на батерија ракавица и бара АА батерии (не се вклучени).Надгради се загрева ракавици 3-ниво за контрола на температурата е погодна за луѓе со различни потреби.На пример, жените и мажите со лоша циркулација на крвта и артритис, загрева ракавици може да ви овозможи со доволно топлина и смирувачки.Како да се користи?1. Стави надвор црна случај од ракавици џеб.2. Стави АА батерии во секој црна случај. ( АА батерии не се вклучени)3. Прекинувач ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче на црна случај.4. Потоа долго притиснете го копчето за поставување копчето во средината на ракавица, по отворањето е црвено светло(Највисоката температура).5. Притиснете го копчето за подесување копче за да прикажете некоја бела светлина(Средна температура).6. Притиснете го копчето за поставување копчето за да се прикажат сина светлина(Најниска температура).7. Притиснете и задржете го копчето за да го исклучите.Пакетот Вклучува : Еден пар на загреана gloves A пар на батеријата кутија (батерија, не се вклучени)Корисникот manual Note : Овој производ не е на батерија ракавица и бара АА батерии за снабдување со енергија. (AAbatteries не се вклучени).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ