.

.

Дрво Рачка Гумени Mallet Чекан 5 Парче Сет 8Oz, 16Oz & 32Oz Mallets Големи, Мали, Лесни & Трајни, Кампување, Автомобилската, Монтажа на Мебел Бонус: Безбедност Очила

Дрво Рачка Гумени Mallet Чекан 5 Парче Сет 8Oz, 16Oz & 32Oz Mallets Големи, Мали, Лесни & Трајни, Кампување,

DEN 933.60

Количина на стоки
Достапно на барање

【Се ДОБИЕ РАБОТА】- Овие Mallets Се Цврсти и одам на Работа, Одлична за Монтажа на Мебел, Удар во Шатор Удели, Метални Сталажи, Без Оштетување на Крај, Фунта Нешто Без да се Прави Дент. 【ДОБРО НАПРАВЕНО】- Добро Направени и Се Работи за Различни Задачи кои Ќе Ги Користите за, Совршен Опсег на Големини за Добра Цена.Цврст, Добро Направени, Квалитет се Чувствуваат Со Убав Рамнотежа на Тоа.Бонус : Вграден-во Крајот Кука за Брзо Извлекувајќи Шатор Удели. 【ТЕШКИ СЕТ ОД 4】- Убаво е и Тешка и Не на Работа.на Гума Е Здрав и Сите Тежината Е во Гумени Главата.Здрав.Тешки Квалитет.Тие ќе ги Преземе Сите Злоупотреба Сте да се Фрли во Нив. 【БЕЗБЕДНОСТ ОЧИЛА ВКЛУЧЕНИ】- Лесни & Трајни.Удобно да се Носат Сите-ден Долго во Ригорозни Работа Средини.Нема да Боли Главата Како Другите Општа Безбедност Очила Ќе Добиете на Работа за Слободни. 【ДВОЈНО-СООЧУВААТ МЕКА MALLET】- Не се лизга Гумени се Справи Обезбедува Цврст Стисок за Дополнителна Контрола, Двојно-соочуваат Мека Испорачува Штрајк Без Оштетување на Мали Делови или Готови Површини.Nonmarring Лица - Гума и Висока Густина на Пластика. 5 Парче Гума Mallet Set - Издржлив, Лесен Дека Ќе Трае Долго Time Not Сигурни Што Гума Mallet Големина за да се добие?Во Потрага По Евтина, Но Добар Квалитет Сет На Алатки?Треба Навистина корисна за да имате голема вредност Гума Mallets?ВИЕ СТЕ НА ВИСТИНСКОТО МЕСТО!КАРАКТЕРИСТИКИ : 3 Поставете Гумени Mallets Come во различни големини : 32oz 16oz и 8oz Built-во Крајот Кука За Брзо Извлекувајќи Шатор Stakes Hardwood се Справи со е Издржлив и Лесен за Hold Perfect за DIY или Професионална Use Double-соочуваат Солидна Гумени Глави Испорача Омекнат Позитивни Strike Double-соочуваат Мека Mallet Non се Лизга Гумени се Справи Обезбедува Цврст Стисок За Екстра Control Double-соочуваат Мека Испорачува Штрајк Без Оштетување на Мали Делови Или Готови Површини.Nonmarring лица - гума и висока густина plastic It Работел За Овие Луѓе, И Што Ќе Работат За Вас"Ова е само она што ми е потребно за мали собранието јас го правев"~ Abudl Р. Тоа е Вашето Време."Кликнете на Додај во Кошничката" или "Купи Сега"!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ