.

.

Макс Тешки Црна Главен Смена (RZ-3F) 4 x 1.1 x 5.5

Макс Тешки Црна Главен Смена (RZ-3F) 4 x 1.1 x 5.5

DEN 323.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно extricates staples од 150 листови хартија.Користење со двете стандардни и тешки-должност staples.Идеален за копирање соба, mailroom, обработка на податоци соба.Тешки-должност главен смена лесно extricates staples од 150 листови хартија.Користење со двете стандардни и тешки-должност staples.Идеален за копирање соба, mailroom и обработка на податоци соба.Пионерски Спојувач Дизајн и Производство.МАКС е една од водечките меѓународни производителот на заводот производи во Јапонија.Со повеќе од 75 години на производство, искуство, MAX се развива иновативни, state-of-the-art производи кои го поставите индустриски стандарди за квалитет и сигурност.МАКС обезбедува висок квалитет на производи за кои се наменети да траат и на крајот stapling фрустрација за сите корисници.Откако ќе се обиде МАКСИМУМ спојувач, ќе никогаш не користете било кој друг бренд.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ