.

.

Женска Модални Вграден Градник Поместена Camisole Јога Тенкови Блузи

Женска Модални Вграден Градник Поместена Camisole Јога Тенкови Блузи

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

95% Модални, 5% Spandex.Suitabile за В Чаши и под C Чаши.Вграден Градник Поместена,Camisole Тенкови Блузи.Мека носат и мала тежина,Еластичен,Супер-Дише.Овие camis се направени од високо-квалитет модални.Модални е технички тип на rayon која може да се пофали супериорен свилен се чувствуваат.Тоа е многу мека, drapes добро, и се противи creasing.Во споредба со памук или viscose, неговата мекост и силна влакна значи дека тоа е далеку помалку склони кон намалување, брчки, и pilling.Мали одговара на големината 0;Средни одговара на големината 0-2;Голем одговара на големината 2-4;X-Large одговара на големината на 6-8;XX-Large одговара на големината 10-12. Особено за Дома, шопинг,јога,спорт,професија,и др.Секојдневна облека.Материјал : 95% Модални и 5% Spandex.Екстра Мек , Еластичен , Лесни , Супер-Дише и Прилагодливи на Рака.Лажичка Вратот Со Поместена Вграден Градник.Повод : Костим За Тренинг, Јога, Фитнес, Дели.Машина Перат.Ве молиме погледнете го големина мерење подолу пред да нарачате.Единаесет бои на тенкови и седум бои на camis им се овозможи на купувачите да имаат повеќе избор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ