.

.

Кампусот Слики TX953LGED Тексас А&М Универзитетот 14w x 11h Злато Врежана Диплома Рамка Lithograph, 12.5 x 16

Кампусот Слики TX953LGED Тексас А&М Универзитетот 14w x 11h Злато Врежана Диплома Рамка Lithograph, 12.5 x 16

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Големината На Рамката : 23. 5x1. 5x33. Официјално лиценцирани колегиум производ.Го прави одличен подарок за секоја тековна дипломирани и алумни.Премиум дрвени калапи рамка.Рачно изработени во САД.Класичен сатен махагони диплома рамка, Злато врежана со Кампусот Слики lithograph.Medallion или фолија печат со службен Универзитетот знаци и влијаеше со Универзитетот името.Се вклопува во 12. 5" x 16" диплома отворање.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ