.

.

RabbitAir MinusA2 Ултра Тивок HEPA Прочистувач на Воздух - Стилски, Ефикасна и Енергија Ѕвезда (СПА-780A, Црна, Пет Алергија)

RabbitAir MinusA2 Ултра Тивок HEPA Прочистувач на Воздух - Стилски, Ефикасна и Енергија Ѕвезда (СПА-780A, Црна,

DEN 2054.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Го намалува израстоци на заеднички алергени вклучувајќи грини, мувла, полен и домашно милениче првут* заглавени на филтерот.97% ефикасност**, и го намалува заеднички алергени за поддршка на оптимална ефикасност филтер и продолжување на филтерот за живот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ