.

.

Vislivin Жените Основните Солидна Camisole Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот Врвот

Vislivin Жените Основните Солидна Camisole Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот Врвот

DEN 2344.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Додворувања и лесен, овој основен camisole е мека на допир и удобен за носење.Супериорен во материјална и во одлична изработка,Овие супер меки основните cami може да се носи како топла елеци врвот или camisoles, исто така, може да се носи како дели на други облека.Додворувања и лесен, овој основен camisole е мека на допир и удобен за носење.Нашите шпагети рака резервоарот блузи, за жени се токму она што ви треба. ✅ФУНКЦИЈА на Жените тенкови s долна Облека Camisoles s не е лесно наоѓање на резервоарот врвот со прилагодливи ремени што е и удобно и привлечни. √ Карактеристики : од Суштинско значење camisoles со spagetti прилагодливи рака ќе даде совршено се вклопуваат,резервоарот на врвот основните дели за жени ќе одговара на вашето тело убаво, допира мека против кожата, изгледа dressy, се чувствува удобен, сето ова е еднакво на совршено прилагодливи на рака camisoles.Женска Основните Секојдневен Camisole Прилагодливи Рака Резервоарот на врвот. ✅МАТЕРИЈАЛ - 95% Модални, 5% spandex.Материјал - Овие camisole за жените е направен од 95% модални и 5% spandex.Нашите шпагети рака резервоарот блузи, за жени се токму она што ви треба.Модални прави водат camisole блузи дише и мека на допир, додека spandex прави вест врвот трајни и цврсти.Модални ткаенина мека и удобна,ова женска camisole е направен со мека, природно дише ткаенина.Се повлече На затворање. √ Повод : материјалот на овие женска camisoles со добра дише.Нашите шпагети рака резервоарот блузи, за жени се токму она што ви треба.Овие женска camisoles со класични, исклучително елегантен се намали, да се биде лесно да се совпаѓаат со било кој тип на облека, од неформални, дома,основните camis,женска camisole,резервоарот на врвот може да биде Било повод, исто така, може да се носи како дели на други облека.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ