.

.

Г-Грејач за Гориво Филтер за Преносни Другар и Голем Другар Греалки #F273699 (3)

Г-Грејач за Гориво Филтер за Преносни Другар и Голем Другар Греалки F273699 (3)

DEN 2292.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Грејач за гориво филтер за употреба со Г-дин Грејачи.Грејачи другар & големи пријатели греалки кога го користите црево врска & оставајќи Гас во црево под притисок.Произведени во Кина F273699 гориво филтер.Се користи со Г-дин Грејач Голем Пријател или Преносни Другар Препорачува кога се користи F273701 или F273702 црева.Придава директно да грејач Држи contaminanats од внесување на грејач.Ова гориво филтер се препорачува при купување на Г-дин Грејач Преносни Другар и или F273701 или F273702 Другар црева.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ