.

.

SEWACC Деца Кочница Лост Кочница се Справи со Деца Велосипедизам Кочница Држела Велосипеди Резервни Делови, Прибор ( Црна )

SEWACC Деца Кочница Лост Кочница се Справи со Деца Велосипедизам Кочница Држела Велосипеди Резервни Делови,

DEN 174.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Велосипедот кочница е - мора да има додаток за велосипед, лесно да го инсталирате брзо, која може да се обезбеди ваша безбедност кога се исполнат некои итни случаи.Премиум пластичен материјал обезбедува долготрајни и практична употреба.Нејзината пар рачки за велосипед поправка и одржување.Лесно да се работи за деца.Од суштинско значење резервни делови на децата велосипед.Универзална деца велосипед кочница лост кој одговара за 2 - 2. 3 cm дијаметар handlebar.Лесно да се работи.Боја : Црна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ