.

.

Фустан Населението Жените Annabel 3D Флорални Илузија Долго Gown

Фустан Населението Жените Annabel 3D Флорални Илузија Долго Gown

DEN 6570.72

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Најлон.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Современите одговара.Се водат поставата е краток фустан должина.Цветни applique измислица.Фустан населението е ла врз основа бренд што се создаде вашиот оди до собирање на девојка која е поканет на секоја партија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ