.

.

Callaway Golf Двојно Крошна 68 Чадор Еп Издание Бело/Црна/Зелена

Callaway Golf Двојно Крошна 68 Чадор Еп Издание Бело/Црна/Зелена

DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Ергономски не се лизга моделирани се справи.Автоматски им помогнам на копчето Open.Лесни fiberglass вратило.UV 50+ заштитна облога.Вентилација дупки за ветер pass-through.Турнеја калибар перформанси благодарение на лесни fiberglass вратило, стабилна рамка, вентилација дупки за ветер pass-through) и не се лизга ергономски се справи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ