.

.

Aerosoles Жените Повик, Балет, Рамни

Aerosoles Жените Повик, Балет, Рамни

DEN 647.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Увезени.Синтетички единствена.Пета мерки околу 0.75".Бод 'N Пак Технологија.Микрофибер sock.Злато украс.Храбар хардвер поставува овој балет рамен, освен.Со класичен стил кој може да биде облечен нагоре или надолу, тие се сигурни да се направи појавување во вашата работа гардероба и викенд носат слично. ¾ " Пета.Бод n' се претвори технологија.Синтетички горниот и материјали.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ