.

.

Личен Прочистувач на Воздух Ѓердан,преносни погоден за носене Прочистувач на Воздух,Без Бучава Негативни Јони Патување Прочистувач на Воздух За Автомобил,Авион

Личен Прочистувач на Воздух Ѓердан,преносни погоден за носене Прочистувач на Воздух,Без Бучава Негативни Јони

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Прочистувачките воздух】Личен прочистувач на воздухот може Да се направи на воздухот околу вас новак.Без бучава,Нема потреба да го замени додатоци,лесен за употреба. 【Користите време】наполни за 2 часа,полнење преку USB порт.Ниско Ниво на режимот да може да се користи за 60 часа, високо Ниво на владата може да се користи за 30 часа.Полнење преку USB порт. 【Мал и лесен】Оваа погоден за носене прочистувач на воздухот е едноставна и компактна.Само 40g,Тоа може да бидат обесени околу вратот или на автомобилот.Тоа може да се користи во автомобил,канцеларија,подземна железница,авионскиот и на други места. 【Два начини】Преносни прочистувач на воздухот е негативни јони количина е поделена на два начини, низок волумен на владата е 80 милиони денари/секунда, а високо-волумен на владата е 120 милиони денари/секунда. 【Најдобар подарок】Патување големина воздух purifiers е мал и лесен,а тоа е многу погоден за деца,ученици,стари лица и други лица.Личен Прочистувач на Воздух Ѓердан има стилски изглед и добар квалитет, кој може да се задржи на воздухот во вашиот простор свежи и е добар избор Две јони ослободување на брзини : Висок & Ниска Високо ниво : 80 милиони негативни јони/ cm3 Ниско ниво : 120 милиони негативни јони/ cm3 Пакување Листа : 1 * Личен Прочистувач на Воздух 1 * USB Полнење Кабел 1 *Упатство.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ