.

.

Синџир Линк Ограда Комерцијални Двојно Портата Latch 1-5/8 или 2 Рамка | Силна Рака Двојно Портата Latch за Замав Гејтс

Синџир Линк Ограда Комерцијални Двојно Портата Latch 1-5/8 или 2 Рамка | Силна Рака Двојно Портата Latch за

DEN 652.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Направени од издржлив, високо-квалитетни поцинкуван челик оваа двојна порта latch за синџир линк порти е направена да трае.Подлога-lockable на двете страни.Тешки-должност двојно портата latch која е одлична за индустриски ограда (ex : ranches, фарми, фабрики).Одговара : 1 5/8" и 2" портата рамки.За да се обезбеди голем одговара, мерка вашиот портата рамка и портата рамка јазот каде што би сакале latch да се оди за да бидете сигурни дека е точна големина.Бидете во можност да го заклучите вашиот трговски синџир-линк портата со леснотија со додавање на оваа трајни и сигурна двојна порта latch.Со цел да се вклопи 1 5/8" и 2" портата рамки.Тоа е можност да биде заклучена со катанец на двете страни.Тоа е идеален за синџир линк гејтс кои имаат две замав гејтс.Синџирот-линк портата latch лесно може да се прилагоди хоризонтално и е едноставен за инсталирање.Поцинкуван да се рѓа-отпорни и да се обезбеди долготрајна употреба.За да се обезбеди голем одговара, мерка вашиот портата рамка и портата рамка јазот каде што би сакале latch да се оди за да бидете сигурни дека е точна големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ