.

.

Keyocean Жените Nightgowns, Мека Памук Кратки Ракави Удобен Дами Nightdress

Keyocean Жените Nightgowns, Мека Памук Кратки Ракави Удобен Дами Nightdress

DEN 546.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење & Собори Сува Ниска.ПРИЛИЧНО ЖЕНИ NIGHTGOWN : Мека 100% памук жените nightgowns.Најдобар подарок идеи за неа.УДОБЕН & СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ : Овој стил е краток ракав цврст долго nightgown кои се изработени од 100% памук, плетени ткаенини.Ткаенината е лесен и дише, кој е добро да се носат било кое време во куќата и lounging, во било која сезона.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење & Собори се исуши ("Деликатна циклус" на вашата машина е најпосакувана.Употребата на ладна вода, се препорачува).Не кајгана,. [Најава] : за Да ја добиете вашата точна големина, користете големината на табелата во опис на производот подолу.Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници.Должина : средината на теле должина.Текстура : Удобна памучна поврзана ткаенина.Затворање : Pullover стил со копчето детали на предната деколте.Деколте : околу врат со копчето фуста.Должина на ракав : Кратки ракави.Машина перат.Медиум : ДОЛЖИНА-50", БИСТА-42 1/2", ДНОТО-59 1/2".Голем : ДОЛЖИНА-51", БИСТА-45 1/2", ДНОТО-62 1/2".X-Large : ДОЛЖИНА-52", БИСТА-48 1/2", ДНОТО-65 1/2".XX-Large : ДОЛЖИНА-53", БИСТА-51 1/2", ДНОТО-68 1/2".Мала : ДОЛЖИНА-49", БИСТА-39 1/2", ДНОТО-56 1/2".Медиум : ДОЛЖИНА-50", БИСТА-42 1/2", ДНОТО-59 1/2" Големи : ДОЛЖИНА-51", БИСТА-45 1/2", ДНОТО-62 1/2" X-Large : ДОЛЖИНА-52", БИСТА-48 1/2", ДНОТО-65 1/2" XX-Large : ДОЛЖИНА-53", БИСТА-51 1/2", ДНОТО-68 1/2".БИСТА Мерка низ најголем дел од бистата и помеѓу плешките.Должина : рамо цвест на дното полите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ