.

.

Автомобил Воланот Брзо Ослободување Центар се Прилагодат, Универзална Алуминиум автомобил Брзо Ослободување Центар Адаптер за Брзо Исклучување Шеф Комплет Трка/?

Автомобил Воланот Брзо Ослободување Центар се Прилагодат, Универзална Алуминиум автомобил Брзо Ослободување

DEN 518.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој автомобил Брзо Ослободување Воланот Центар Адаптер е Направен од висок квалитет на алуминиум и железо, трајни, носат-отпорни, и отпорен на корозија.Лесен за користење : НЕ заварување потребно.НЕ fiddly клучеви потребни.Им овозможува Ослободување на Управниот Тркала со само еден Клик.Брзо ослободување тркала адаптер е 6-Дупки Модели Дизајн.Им овозможува Ослободување на Управниот Тркала со само еден Клик.Одговара за Универзална Автомобили.Пакетот вклучува 1 x Брзо Ослободување Адаптер и некој пакет на додатоци.Центар Адаптер Дијаметар : 81.25 mm.Сит се вклопуваат, брзо се оддели им овозможува на управувачот за да се отстрани брзо.Анти-Нула третман за да се обезбеди тоа изгледа најдобро за годините што доаѓаат.Опис : воланот брзо ослободување адаптерот кој доаѓа со комплетна опрема.На сметка на неговата лесна инсталација и демонтажа, можете да инсталирате во неколку секунди и го однесе далеку кога ја остави колата, удобен и осигурајте се дека вашиот автомобил безбедност.Што повеќе, тоа е направен од висок квалитет на алуминиум и железо, издржливи во употреба, носат-отпорни, и отпорен на корозија.Погоден за повеќето од волан тркала.Ве молиме имајте на ум : Овој Брзо Ослободување Центар НЕ може да се инсталира на управувачот со Рог, но можете да додадете дополнителни рог switch.Карактеристики : Материјал : алуминиум легура и steel Fit за : Универзална Cars Total висина : 60.88 mm Hub Адаптер Дијаметар : 81.25 mm Package Содржи : 1 x Брзо Ослободување Adapter1 торба додатоци.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ