.

.

Плетен Пикник Кошница за 2 Лице, Врба Забавува Кошница Поставува со Изолација на Преградата, рачно изработени 2 Лице Пикник Кошница Класичната Црвена Проверете со П

Плетен Пикник Кошница за 2 Лице, Врба Забавува Кошница Поставува со Изолација на Преградата, рачно изработени

DEN 1176.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатен изолирани оддел : пикник кошница доаѓа со изолирани оддел.можете да го користите да се создаде топла или ладна област во својата кошница.ако ви се допаѓа да се донесе мајонез или месо-базирани јадења на вашите патувања потоа изолирани пикник кошница може да биде идеален за вас.Сите пикник поставување на располагање : вклучува 2 x керамички вечера плочи, 2 x вино стакло и 2 x памук салфетки , 2 x поставува на нерѓосувачки челик flatware ( предници, ножеви, лажици), 1 x сите во едно шише настроената , 2 x сол и црн пипер shakers.сè друго е донесена за заштита на.единственото нешто што треба да го додадете овој пикник кошница е храна и пијалок.Високо квалитетен материјал : природни плетен пикник кошница е здрав за да ја заштитите вашата пикник содржина за годините што доаѓаат.стп се справи го прави лесно да носи кошница каде и да одите.луксузна faux кожни ремени, кои помагаат да се обезбеди компоненти, така што нема страв од ништо, движење за сите на прибор за јадење и садови се поставуваат до кошница.Димензии : 15" x 11" x 7.5" прибл.ако планирате да одат на пикник со вашата сакана, бидете сигурни да го зграби оваа премиум квалитет пикник кошница специјално дизајниран за вас.овој прекрасен пикник забавува нуди доволно простор за да се носат товар за две picnickers.тоа е, исто така, совршена свадба, годишнина или роденденски подарок.Совршен подароци : ова врба пикник кошница собата е најдобар избор за романтичен пикник, отворено партија, концерт, на патот патување и кампување, покрај тоа, тоа е на врвот подарок за годишнината, празници, манифестации, како што се божик, денот на благодарноста, денот на таткото, на мајката ден, а и роденден.Ако планирате да одат на пикник со вашата сакана, бидете сигурни да го зграби оваа премиум квалитет пикник кошница специјално дизајниран за вас.Овој прекрасен пикник забавува нуди доволно простор за да се носат товар за две picnickers.Тоа е, исто така, совршена Свадба, Годишнина или Роденденски Подарок.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ