.

.

Персоналните Фотографијата на Платно Печатење на Платно Отпечатоци Со Фотографиите на Сопствен Ѕид Уметност за Спална соба, Дневна Соба, Свадба Бебе Миленичиња на

Персоналните Фотографијата на Платно Печатење на Платно Отпечатоци Со Фотографиите на Сопствен Ѕид Уметност

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали Ќе Изберете Смешно Лична Фотографија од Вашето Семејство Или Пријатели Или Совршен Семеен Одмор, Фото, Вие Нема да Бидете Разочарани Кога Ѕидовите Се Исполнети Со Вашиот Негува Спомени.Испечатите Ваши Фотографии На Меморијата На Секој Скапоцен Момент Сте Со Вашите Миленичиња Куче, Мачка И Сл.Кориснички Платно Ѕид Уметност Како Декорација за Дневна Соба, Спална соба, Бања, трпезарија, Кујна и Сл Или Совршен Подарок за Лицето Што го Негува.Пополнете Ѕидовите од Вашиот Дом Со Одлична Галерија Завиткани Платно Печатење.Важно : ве Молиме Бидете Сигурни дека Сликата Ќе Испратите Покрива Целото Платно Област; Ако Било Бело Граници Се Оставени на Рабовите ве Молиме Обидете се Постават Вашиот Слика Во Друга Големина.Било Бело Простори можат да Се Отпечатат на Финалниот Производ.Image Resolution : Резолуција од 75 DPI Е Потребно.Со Цел Да Се Добијат Добри Резултати, Вашата Дигитална Камера Резолуција Не Треба Да Биде Под 4 Мегапиксели.за Најдобра Резолуција, Квалитет, Испратите Ваша Слика Во "JPEG" Формат на Датотека.Најновите Мастила за Печатење Овозможува Производите Да Бидат Исчезнат Отпорни До 100 Години И Сликите се Протегала На Рамка Со Куки Прилог за Лесно Виси на Ѕидот(виси Додаток за Полнење Вклучени).Брз Промет Услуга : Обично Трае Околу 10 работни Денови за Испорака(вклучувајќи и Справи Време).Големина : 6" W x 8" Х.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ