.

.

Научни Explorer Сода Поп Наука

Научни Explorer Сода Поп Наука

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Стане Крал на Поп!.Направи foamy, утрешната пијалоци.Научите сè што треба да знаете за правење на пијалоци.Содржи лимонска киселина, сода бикарбона, мерење на топки, мешање чаши, пиење чаша, слама и вар, цимет, ванила и цреша, зачинет прав и инструкции.Се препорачува за деца од 8 години и постари.Научни Explorer Сода Поп Наука ви овозможува да стане Крал на Поп!Со овој комплет, можете да научите сè што треба да знаете за правење на пијалоци!Направи foamy, утрешната пијалоци во забава вкусови.Содржи лимонска киселина, сода бикарбона, мерење на топки, мешање чаши, пиење чаша, слама и вар, цимет, ванила и цреша, зачинет прав и инструкции.Се препорачува за деца од 8 години и постари.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ