.

.

Транспорт Партија Украси за Момчиња, 49PCS Изградба Среќен Роденден Снабдувањето со Возило во Сообраќајот Тема Бебе Туш Црвена Зелена Сина Гарланд Комплет за 2 1 со Ав

Транспорт Партија Украси за Момчиња, 49PCS Изградба Среќен Роденден Снабдувањето со Возило во Сообраќајот Тема

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Изградба Роденден Материјали Вклучува : 6pcs фолија балони : 1*31.5"авион балон, 1*30"воз балон, 1*26.5"полицијата балон, 1*14.5"училишниот автобус балон, 1*12.5"оган камион балон, 1*13"јахта балон; 40pcs латекс балони : 10*12"црвени балони, 10*12"зелени балони, 10*12"жолти балони, 10*12"сини балони; 1*возило тема "среќен роденден"постави банер, торта внесува, 2*налепници, лента, балон синџир.Широк Апликации : Ова транспорт роденден украси балон поставите погодна за многу сценарија, не само за момчиња деца роденден, возило тематските партија, изградба тематските партија, сообраќај партија, но исто така се вклопуваат за одмор decors, градинка училница decors, корпоративни настани, фото пука позадина, бебе туш, graduations, ангажмани, свадби, годишнини, итн прилики.Обновливи и Не-токсични Материјали : Сите балони, среќен роденден банер, торта влошки се направени од не-токсични и обновливи материјали, тие може да се рециклираат и удобен за вашата партија.DIY и се Соберат Лесно : сообраќајот тематските партија decors дојде со балон синџир и лента за алатки за поставување на црвена зелена жолта сина гарланд комплет, тие се лесно да се состави успешно, ве молиме да уживаат во забавата да заврши DIY работат сами или со вашите пријатели и семејства, и ние ви препорачуваме да не се надува на балони над 85%, да се задржи и да трае долго време.Око-фаќање на Фолија Балони : Нашиот сите во едно возило партија балон пакет вклучува 6 парчиња слатки и смешни реални фолија балони со различни автомобил модел модели, кои ќе бидат око-фаќање на нагласи да се привлечат децата и гостите, да ви даде една единствена и светла страна искуство.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ