.

.

Јасно Купола Чадор, Трајни Правец Отпорни на Чадор со Здрав Меур Дизајн, Куполата Крошна 29 со Дијаметар од...

Јасно Купола Чадор, Трајни Правец Отпорни на Чадор со Здрав Меур Дизајн, Куполата Крошна 29 со Дијаметар од...

DEN 340.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Класичен јасно купола чадор ви држи сува.Класичен јасно дизајн елиминира слепи точки додека се движите во дожд.Широк купола чадор крошна држи надвор дожд и ветер, дури и во downpour.Рачно работење.Пластика со метална рачка. 34 1/2" L x 29" кол.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ