.

.

CORNERJOY 2 ПАРЧИЊА Кујнски Мијалник Цедилка-не 'Рѓосувачки Челик Мрежа на Мозоци Цедилка,Голем Широк Rim 4.5 Дијаметар

CORNERJOY 2 ПАРЧИЊА Кујнски Мијалник Цедилка-не 'Рѓосувачки Челик Мрежа на Мозоци Цедилка,Голем Широк Rim 4.5

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно на барање

2 ПАРЧИЊА од Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник Цедилка : 4.5"; внатрешниот филтер : 3"; длабочина : 1" .Одговара најмногу потоне канализација и канти за оттуѓување.Потоне Цедилка со 2mm Микро-Перфорација Слабо Дупки Дизајн кој Ефективни фаќа косата и ништо солидна од одење надолу на мозоци да ги додека да им се овозможи проток на вода одредување на мозоци.Згусне 2-ply метален лист рамен на rim, не е лесно да се деформирани.Hemming обработка - Мазна работ,се Осигура безбедноста на корисниците.Лесно се мијат со топла сапуница вода за да се задржи огледало заврши сјај беспрекорна со текот на времето.Машина за миење садови безбедно.Нерѓосувачки челик конструкција за сигурен, рѓа-бесплатна услуга.Погоден за секојдневна утилитаристички користат за долготрајна заштита против затнување.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние мислиме дека ќе си ја сакаат оваа Потоне Цедилка колку што тоа го правиме!Но, во случај да не, ќе се покриени од страна на нашите 30 дена, без прашања праша, пари гаранција за враќање.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ