.

.

Премиер-Линија Производи ПЛ 14322 Прозорец Ц Sash Агол, Бронза, Бронза,(Пакување од 20)

Премиер-Линија Производи ПЛ 14322 Прозорец Ц Sash Агол, Бронза, Бронза,(Пакување од 20)

DEN 251.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пластична конструкција.Бронзена пластика.За користење со 5/16-во x 11/16-во Универзална, Inc.-во Sash алуминиумска рамка материјал.Се користи за изградба на sash рамки со единствена сила стакло, двојно сила стакло, или акрил лист материјал.Пластични sash рамка страни со цел да се вклопи во квадрат-намалување на завршува на универзална алуминиум "Ц" sash рамка материјал за поправка или изградба на нови рамки.Плоштад-намалување на собранието ја елиминира потребата за митра сечење обезбедување за полесен рамка изградба на сопственикот на куќата.Овие агли се дизајнирани за употреба со Премиер-Линија е алуминиум sash рамка материјал кој е изграден со пре-инсталиран винил фоки и фабрички инсталирана куп времето-соголување.Овие компоненти се користат за изградба на sash рамки со единствена сила стакло, двојно сила стакло, или акрил лист материјал.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ