.

.

YSISLY Велосипед Кочница Лост Планински Велосипед Shifter Поставите Видливи Оптички Опрема Прикаже Индикатор со Кочница Кабел 3 Брзина(Левата Страна) и 7 Брзина(Десна Стр

YSISLY Велосипед Кочница Лост Планински Велосипед Shifter Поставите Видливи Оптички Опрема Прикаже Индикатор

DEN 1860.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакетот Вклучува - 2 парчиња Пренос , 2 парчиња Кочница линија.Сите shifter доаѓаат со жици.Погодни за планински велосипед, пешачење велосипед, градот велосипед и сл.Видлив Оптички Опрема Прикаже индикатор Потврди опрема позиција со број на прв поглед.На визуелна опрема позиција на екранот да се направи поширок опрема екранот визија,само земете еден поглед на брзина промени.Широко се Компатибилни Може да compate со лагер-се повлече, конзолни, ролери, и механички диск сопирачки.Обем на примена е 21-23mm дијаметар справи со бар.Ергономски Shift/Кочница на Менувачот Комбинација - Велосипед shift/кочница справи дава ергономски дизајниран прст позиција и активирањето-стил се справи.Ергономски дизајн за повеќе удобен операција.Тоа, исто така, може да се амортизира бучава.Големина детали 3 x 7-21 за брзина/Лево 3 брзина /десно 7 брзина, Љубезно совети : Ова shifter не е било брендови ,но ние може да ветување quailty.Ако сакате на било брендови shifter,ве молиме потврдете пред цел.И ако производот скршен во рок од 3 месеци,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испрати новиот еден или наплата.Како да го користите : 1. Поставете го рачка на врвот 2. Unscrew и да ги отстраните поклопецот 3. Се повлече од внатрешниот жица и инсталирате нов еден (нашите слики имаат детални инструкции) Пакет : 1 Пар Кочница shifter со кочница кабел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ