.

.

ESTIQ Велосипед Кочница Лост, 1 Пар на Универзалната Целосно Алуминиумска Легура Кочница Рачка, Патот Велосипед, MTB, Велосипедизам (Црна)

ESTIQ Велосипед Кочница Лост, 1 Пар на Универзалната Целосно Алуминиумска Легура Кочница Рачка, Патот Велосипед,

DEN 203.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ:Направени од алуминиумски легури, висока јачина и издржливи.Мала ТЕЖИНА : Само тежи 95g, ќе не додавајте премногу оптоварување на вашиот велосипед.ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ:велосипед кочница држела одговара инсталиран на 22mm/0.87 инчен дијаметар handlebar,погодна за многу видови на велосипеди.ДОБРА ПРОЛЕТ : не Постои добар квалитет на пролет, кога ќе се пушти рачка, таа брзо може да се врати во неговата оригинална положба.Боја : Црна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ