.

.

Воздухот Curvey 2&4 ПАРЧИЊА Основните Camisole за Жените Cami Тенкови Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот на Врвот

Воздухот Curvey 2&4 ПАРЧИЊА Основните Camisole за Жените Cami Тенкови Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот

DEN 2196.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Модални,Spandex.Не Кајгана.Лесен Материјал : Cami е направен од 95% Модални 5% Spandex.Функција : Нашата женска резервоарот на врвот се прилагодливи рамо ремени за кориснички одговара.Повод : Ова Camisoles Модерен резервоарот блузи, за жени се погодни за тренинг и неформални секојдневни погледне и да било друга прилика.Измијте Инструкции : Машина за миење ладно; не кајгана; Сува станот.Одговара : се Овозможи оваа секси и мека camisole да го донесе најдоброто во вашата фигура; Изберете од голем број на основни за светли бои, се комбинираат бои.Тенкови & Camis Одлична за раслојување.Даде Здрава Подарок за Вашето Тело - ќе се Отвори срцето, уживајќи во лесна-одговара camisole.Тука е здрава и лесна одговара резервоарот врвот на чекање за вас.Не грижете се, бледнее, не грижете се, азо-соединение, тоа е штета за вашето тело.Воздухот Curvey секогаш избираат премиум материјал да се направи секој лесна camisole за жените.Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот Врвот е Совршен за Раслојување и се Достапни за Секоја Ситуација.Основниот и суштински парче на облека за сите жени!Овој Основен Солидна Camisole е Секојдневна резервоарот врвот кој е од суштинско значење парче на облека за сите жени.Оваа camisole носат одговара на вашиот Секојдневен, пижами,трчање, јога или друга прилика.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ