.

.

Hanes Мажите Комплетна Поштенски Крајната тешка категорија Качулка

Hanes Мажите Комплетна Поштенски Крајната тешка категорија Качулка

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Машина За Миење. 9.7 унца, 90% памук/10% полиестер е кадифен и издржливи.Памук-богата тешка категорија руно противи pilling.Џерси-наредени худ помага да го блокираат ветер и студ.Ребрести ракав и опуштено корселе го задржи својот облик.Пространа пред џебови.На Hanes Крајната Памук Full-zip худ е направен за удобно, трајни носат.Оваа памучна јакна обезбедува дише удобност од надвор и чиста кадифен памук на внатрешноста.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ