.

.

Unigear Ски Торба Аикидо Торба Засилен Двојно Соочи Торба, Совршен за Патот Патувања и Воздух Авион Патување за Аикидо, заштитни Очила, Ракавици, Ски Отворено Кампувањ?

Unigear Ски Торба Аикидо Торба Засилен Двојно Соочи Торба, Совршен за Патот Патувања и Воздух Авион Патување

DEN 1751.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Доволно пространа да ги чува сите ваши ски опрема : главната преграда може да се сместат на скии, ски чизми, шлемови, јакни, ски опрема, итн., и таму е исто така независно Џеб за ски столбови.Надворешноста е опремен со патент додаток Џеб, кои може да се сместат мали предмети како што се скијачки ракавици, копчиња, шалови и други мали предмети да се задржи на вашиот лет работи корисна.Три големини се достапни : 155cm/165cm/175cm.Доволно голема за да собере речиси сите видови на скии подолу 153cm/163cm/173cm долго. 360° Заштита : Целосно Поместена со околу 10мм дебели EPE густа Пена, ја штити одбор и опрема од сите страни.Оваа Пена, е нов тип на еколошки материјал.Тоа има карактеристики на влага-доказ, shockproof, и звучна изолација.И многу предности како што се добри пластичност, силна жилавост, рециклирање, и силна несреќа отпор.Оваа торба е, секако, она што ви треба кога притискање на падините на вашиот скијање патување.Изградена минатата : торба е тешка и изградени на 600 D лесни ткаенини.На цврсто ткиво структура го прави многу носат-отпорни, и солза-отпорни, и водата-отвратителен коефициент е 3-4. Внатрешната обвивка е изработени од ткаени полипропилен, која не само што не е водоотпорен но, исто така, има висока отпорност.Хуманизирано дизајн : ·Switchable внатрешни webbing држете Еден/Dual одбор во место. ·Висока товарот до 40 KG, а поместена рачка + дополнителен отстранлив рамо, рака, го прават тоа полесно да се носат или врз рамо или странично. ·Ергономски дизајниран за отстранлив поместена рамо, рака за подобро да одговара на вашите рамена. ·Користете добро познат бренд трајни патент, нема да финтата или доаѓаат надвор од патеката и непречено да ги користат. ·Независна багаж име Ознака Џеб, погодно за пратката. 365 ДЕНА 100% ЗАДОВОЛСТВО : Ако не сте 100% задоволни со овој производ за било која причина, ве молиме контактирајте со сервисот, а ние веднаш ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ