.

.

E5 Мажите Директно

E5 Мажите Директно

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Drawstring затворање.Машина За Миење.Пакет должина : 10.668 cm.Пакет ширина : 15.24 cm.Пакет висина : 32.512 cm.Тип на производ : ПАНТАЛОНИ.Се справи со twill везени тим логото над печатени тим име Drawcord над еластичен појас бенд Џебовите на секоја страна цвест 31.5" inseam Машина за миење и сува Материјал Содржина : 70% Памук/30% Полиестер Увезени : Кина Превозот Забелешка : Превозот до Алјаска, Хаваи, PO Кутии и APO адреси не се достапни за оваа точка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ